İade Koşulları

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Ayrıca indirimli ürünlerde, değişim ve iade yapılamamaktadır.Hijyenik sebeplerden dolayı iç çamaşırı ürünlerinde iade ve değişim yapılmamaktadır. Mayo ve bikini gibi ürünlerin iadesinde ise ürüne ait orijinal koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Değişim taleplerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

KAMPANYA DÖNEMLERİNDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.

ANGELSİN,MERRY SEE VE MİTE LOVE MARKA ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM VE İADE YOKTUR.


İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan kısmını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte ürün üzerinde bulunan etiketi kopmamış şekilde, Yurtiçi Kargo (429292937) bu numara ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Esra Kama - Kama Teks anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz.

Yurtiçi Kargo Dışında Başka Bir Kargo Firması ile Yapılan Karşı Ödemeli İadeler Kabul Edilmemektedir.

Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızına asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız. Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade bedeli (iade ettiğiniz toplam ürün bedelleri - Kargo Bedeli & Kapıda Ödeme Hizmet Ücreti iade edilemez), ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.

İade Bilgileri
Firma: Esra Kama
Adres: Üçevler Mah. Bahçeyolu Cad. 939 Sok. Gardencity 1.Etap A2 Blok D:6 Esenyurt / İSTANBUL
Yurtiçi Kargo Müşteri No: 429292937


DEĞİŞTİRME KOŞULLARI

Esrakama.com'dan
yaptığınız herhangi bir alışverişte, değişimini talep ettiğiniz ürünün kargo ücretini karşılamanız durumunda satınalma tarihi itibariyle 7 gün içinde değişim yapılabilir. Kampanya yapılan ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

Siparişimi iptal ettirmek istiyorum:
Sipariş iptalini kullanıcı hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Tarafımıza 0 530 666 14 14 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ya da info@esrakama.com adresimize iptal talebinizi iletebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünün iptal işlemlerinin yapılabilmesi için kargoya verilmemiş olması gerekmektedir.

İptal ettiğim ya da iptal olan siparişimin iadesi ne zaman yapılır?
Ödeme şekli olarak “Kredi Kartı”nı tercih ettiniz ise ve iade şekli olarak “Kredi Kartına İade” ise; ödemeniz online olarak 5 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır ve tarafınıza e-mail ile bilgi verilir. İade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Taksitli işlemlerinizin iadesi, bankanın prosedürü gereğince kaç taksitli olarak yaptıysanız, aylık olarak taksit tutarı kadar kullanılabilir limitinize yansır.
Ödeme şekli olarak “Havale/EFT” yi seçmişseniz ve tercihiniz “Hesaba Para İadesi” ise;
*Banka hesap adını
*IBAN numaranızı
*Bankanın ismini
Detaları tarafımıza e-mail adresimizden iletmeniz yada faturanızın arka kısmına belirterek iade ürünler ile tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır. İlgili tutar 5 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir.

Saygılarımızla, 
Esrakama.com

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?